Mana İstek / Hüdaver PAKİŞ / Bursa-Osmangazi

Hits smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon


16 Ağustos 2013 12:34 tarihinde hikmet1973.hy < Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız > yazdı:

Merhabalar.
CİM (Canlar İçin Meydanlarda) grubundan aldığım bilgiye göre Haytap mama yardımı yapıyormuş ve sizin adresinizi verdiler.
Bir amcamızında yardıma ihtiyacı var. Hüdaver amcamız, Bursa- Osmangazi, Zafer mahallesi'nde kedilere baktığı bir dükkan ile tanınıyor. Sürekli dükkanındaki ve dışındaki nüfus artıyor. Osmangazi Belediyesi veteriner yardımlarını esirgemiyor. İki mahalledeki kedi ve köpeklerin mamalarını o veriyor. Dükkanına aldığı şeylerle (kedi kumu, salam vs.) masrafı artıyor. Bende onun sesini duyurmaya çalışıyorum. Çünkü her zaman mama yardımı aramam için rica ediyor benden. Ona tek yardımım sahiplendirme olabiliyor.Yavrular ölüyor ya da yenileri geldiğinden her ay yuva ilanı açıyorum. Ayrıca size dükkanın fotoğraflarınıda atmak istiyorum. Hüdaver amcamızın işleri ile ilgili benim bilgilerim kısıtlı. 0537 697 60 69 bu numara onun. Mama konusunda yardımcı olabilecekseniz lütfen arayın.  Şimdiden çok teşekkür ediyorum...Hüdaver PAKİŞ
0537 697 60 69
Zafer mahallesi
dicle sokak No:8/A
Osmangazi - BURSA 

Dohayko Güncel Haberleri