Adana MHP Kadın Aday Adayları DOHAYKO ve AnadoluFED ZİYARETİ: "Hayvanların Yaşam Hakkını YOK Sayan Siyasilere OY YOK!!" kampanyamız çerçevesinde tüm partilerin aday adayları ile görüşmelerimiz devam ediyor. 
MHP Aday Adayları Sn Ayla Gül EMRAHOĞLU ve Azime KOCACIK, DOHAYKO ve Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu merkezimizi ziyaret ettiler. 
Öncelikle, MHP de kadın adayların bulunmasının bizi çok sevindirdiğini vurgulamak isteriz.
DOHAYKO Başkanı Mete Betin, Başkan Yrd. Süheyla Akalın, üye İbrahim Gülmez, ve AnadoluFed  Başkanı olarak ben aday adaylarımızı memnuniyetle misafir ettik. 
Ziyarete ayrıca Adana Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Birsen Uçar, yardımcısı Dürdane Özşen ve Şebnem Akalın da katılarak bizi onurlandırdılar.
Hem yerel sorunlar hem de genel sorunlar konusunda kendilerine bilgilendirme yaptık ve desteklerini istedik.
Hayvanları Koruma Kanun tasarısının TBMM de olduğunu, bu yeni seçilecek meclisin bu yasayı çıkartacağını ve bunun hayati önemini anlattık.
Kendileri, seçim sonuçlarına bağlı olmadan, her durumda MHP’de hayvanların yaşam hakkı için, ellerinden  gelen gerekli tüm desteği vereceklerini söylediler. 
Oy yok kampanyamızdaki tüm taleplerimizin takipçisi olacaklarına söz  verdiler. 
Bu arada gönüllülerimiz için mama desteğinde de bulundular.
 
Merkezimize ziyarette bulunarak 2 saate yakın hem bizimle hem de Girişimci İş  Kadınları Derneği başkan ve üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan MHP Aday Adayları Sayın AYLA GÜL  EMRAHOĞLU ve  Sayın AZİME KOCACIK ‘a başarılar diliyoruz. Onlarla birlikte olmak mutluluktu. 
 
MHP de kadın adayların olmasının bizi çok sevindirdiğini de ayrıca vurgulamak isteriz.
 
Tekrar tekrar tüm hayvan severlerin BULUNDUKLARI YERLERDE ADAY ADAYLARI İLE GÖRÜŞMESİNİ ısrarla hatırlatıyoruz.
 
Nesrin Çıtırık
Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı.
DOHAYKO Genel Sekreteri

DOHAYKO İş Bankası

Atatürk Bulvarı Şubesi / ADANA
Şube Kodu : 6004
Hesap No: 494445
TR65 0006 4000 0016 0040 4944 45

Anadolu Sigorta
Kasko Sigortası


İş Güvenlik Marketi
Onlion

www.dreamloftmiami.com
39 yıllık Halil Avcı tecrübesi, Adana' da yine harika bir projeye imza atıyor. Miami sahillerindeki Amerikan tarzı daireleri, DreamLoft Miami projesi ile hayata geçiriyor.

Dohayko Güncel Haberleri
Oy Yok Kampanyası

Giriş Yap