1991'den Bugüne

Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Genel Kurulu Yapıldı. Onur Kurulu Başkanlığına Prof Mirat G

altDostlarımızın Bilgisine,

Hayvan Hakları Mücadelesinde BİRLİKTE BAŞARMAK yolunda, Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu İLK GENEL KURULUNU yaptı. 
Prof Dr Mirat Gürol Onur Kurulu Başkanı, 
Nesrin Çıtırık Yönetim Kurulu Başkanı, 
Şebnem Aslan Başkan Yardımcısı, 
Timur Ugan Genel Sekreter ve Fevziye Özkan, Hayri Süer, Bengi Pekmezoğlu, Özgür Arcan, Gönül Sönmez ve Filiz Akyolyönetim kurulu üyeliklerine getirildiler. 
Genel kurul Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı Dr Ufuk Bayraktar ve Ege Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı Funda Bayrı, Marmara Hayvan Hakları Federasyonu (Başkan Sebnem Aslan) ve derneklerin başkanları ve üyelerinin de katılımı ile yapıldı.
1 Yıl önce "Gücünü toplumdan alan kitlesel bir hareket olarak, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ ilkesi" ile yola çıkan ve kısa zamanda 3 Federasyon ve 1 Konfederasyon oluşturarak OLMAZI başaran ekip, heyecan ve umut dolu mesajlar verdi. 
Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu
====================================
 
Sevgili Dostlar,
Bizim en zor günlerimizde yanımızda olan, "Nesrin hanım, siz zor günlerimizde hep yanımızda oldunuz, şimdi de biz sizin yanınızdayız" mesajları ile gözlerimizi yaşartan dostların varlığı ile 1 yılda 3 Federasyon ve 1 Konfederasyon kurmayı BİRLİKTE BAŞARDIK. 
Bunu yaparken, Anadolu'nun dört bir yanında imdat eli bekleyen hayvan dostlarımıza ve onlar için çırpınan gönüllü kardeşlerimize, gücümüz ve nefesimiz yettiğince İMDAT ELİ VERMEYE devam ettik. 
Gücünü toplumdan alan kitlesel bir kuruluş olarak BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ, ÖLÜME KARŞI YAŞAMI KAZANDIRACAĞIZ.
 
cross