1991'den Bugüne

10 - HAYTAP GÜNEY MARMARA ÇALIŞMALARI / BALIKESİR - HAYVAN HAKLARI SAVUNUCULARI BULUŞTU

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.493098677410003.1073741866.445932725459932&type=1

http://timur34.wordpress.com/2013/05/07/10-haytap-guney-marmara-calismalari-balikesir-hayvan-haklari-savunuculari-bulustu

07 Mayıs 2013
Bugün Manyas’tan Balıkesir’e geçen Haytap temsilcisi Timur Ugan ve Aysel Özkan öncelikle sayın Makbule Oğuzkut ve Nurper Gençdoğan ile buluşarak Balıkesir Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevini ziyaret ettiler.
Şartları oldukça iyi olan bakımevinde veteriner hekimler sayın Dilşad Sündüz Havabilen, Kenan Serban Ertoğun, vet.teknikeri İsmail Kaygusuzdan bakımevi ile ilgili bilgiler aldılar.
Kapalı mekanda bölmelerde kalan pitbull cinsi köpekler için açık alanda geniş bölmeler planlandığı öğrenildi…
Ayvalık temsilcimiz Gülnihal  Balcı’nın da katıldığı il hayvanları koruma kurulu toplantısından sonra bir sohbet toplantısı gerçekleştirildi.
Hayvan hakları savunucusu Belkıs Biçer arkadaşımız ile yapılan görüşmede de sayın Biçer pitbullara açık alan, rehabilitasyon için alınan köpeklerin yerine bırakılması, besleme ve bakım yapan gönüllülerin engellenmemesi gibi konularda eleştirilerini dile getirdi.
Temsilcilerimiz daha sonra yarından sonra başlayacak SHKD veterinerlerinin Cunda çalışmalarına katkıda bulunmak için Ayvalık’a geçtiler.
Akşam Cunda’da sayın Hilal Uslu, Şölen Balcı, Gülnihal Balcı ve gönüllülerle bir toplantı gerçekleştirildi.
HAYTAP Temsilcisi
Timur Ugan

Balıkesir geçici bakımevi

Balıkesir geçici bakımevi

Balıkesir geçici bakımevi

Kedi evi

Kedi evi

Kedi evi

Kedi evi


cross