1991'den Bugüne

160 Köpeğin Katili Mahkemede Yargılanacak

Köpek katiliABD'de insanları öldüren seri katillere rastlandı ancak köpekleri bakım bahanesiyle alıp, evinde ölmelerini seyreden bir caniye ilk kez rastlandı.

EVİNDEN YÜZLERCE KÖPEK CESEDİ ÇIKTI !
Dearborn'da bir evde polis 160 ölü köpek buldu. Bu köpeklerin dışında bakıma muhtaç 112 köpek daha bulundu. Köpeklerin çoğunun türü Chihuahuas. Hayvan kurtarma ekipleri eve girdiklerinde şok edici manzara ile karşılaştı. Klozette, televizyonun içinde, bodrumda, arabanın bagajında, duvarlar arasında yüzlerce ölü köpek bulundu. Köpeklerin bir bölümü dondurulmuş, bir bölümü paketlenmişti.

Sağ kalan köpekler Dearborn hayvan barınağına götürüldü. Dearborn hayvan barınağı sözcüsü Sandy Boulton, köpeklerin aşılarının yapılacağını ve iyi bakılacaklarını, bazılarının korkmuş ve gergin olduğunu söyledi. Polis olayla ilgili "evdeki ağır durum" nedeniyle soruşturma başlattı.

Köpeklerin sahibi olan 56 yaşındaki adam ise şu an hastanede psikolojik tedavi görüyor. 4 yıldır sürekli eve köpek alan ve onlara bakmayan adamın tedavisinin ardından yargılanmaya elverişli olup olmadığı karara bağlanacak.

Video 1 için tıklayın.

Video 2 için tıklayın.

Video 3 için tıklayın.

Slayt Show için tıklayın.

 

Köpek Katili
Köpek Katilin Evi

 

cross