1991'den Bugüne

Adana Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayı Sayın Gaffar Aktoz'un Derneğimize Ziyareti

Basın Açıklaması:
 

Hayvanların Yaşam Hakkını YOK Sayan Siyasilere OY YOK!! kampanyamız çerçevesinde Adana'daki aday adaylarımız Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu ve DOHAYKO Merkezimize ziyaretlerde bulunmaya başladılar.


Adana'da Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayı Sayın Gaffar Aktoz merkezimizi ziyaret etti ve hayvan haklarına ilişkin çalışmalarını bizimle paylaştı.
Sayın Aktoz'un beraberinde gelen Veteriner Hekim Sayın Pınar Teke ile de görüş alışverişinde bulunduk. 
DOHAYKO Başkanı Sayın Mete Betin, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mücella Çelik, DOHAYKO Üyesi Sayın İbrahim Gülmez ile derneğimize gelen MHP Aday Adayı Sayın Gaffar Aktoz u karşıladık.
Sayın Gaffar Aktoz ayrıca kedi maması bağışında bulundu. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Geçen dönem Veterine Hekimler Odası Başkanlığını yapan Sayın Gaffar Aktoz'un "Hayvan parkı projesi, eğitim projesi, sahipsiz sokak hayvanları koruması ve bakımları ile ilgili proje, sahipsiz sokak hayvanlarının sağlık, yiyecek ve su ihtiyaçları ile ilgili proje, sahipli hayvanlar için yapılması gereken proje, sahipli hayvan mezarlığı projesi, ücretsiz dışkı poşeti projesi, sahipli hayvanlar için kayıt projesi, hayvan ambulansı" gibi maddelerin bulunduğu projelerini memnuniyetle dinledik. Sayın Aktoz'a başarılar diliyoruz.

Nesrin Çıtırık
Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Başkanı.
DOHAYKO Genel Sekreteri


cross