1991'den Bugüne

Adana'lı işadamı Siyami Tekin'den "BARINAK GÖREVLİLERİNE" ramazan desteği

Kutsal ayda, önemli destek

DOHAYKO Hayvan Barınağı çalışanlarına Ramazan desteği sürüyor

Tekirdağ’da faaliyet gösteren Adanalı hayvansever işadamı Siyami Tekin, DOHAYKO Hayvan Barınağı’ndaki işçilere Ramazan paketi dağıttı

DOHAYKO-Adana Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı’nda çalışan personele, İşadamı Siyami Tekin’den Ramazan Ayı nedeniyle destek geldi. Çalışanlara Ramazan paketi yollayan Tekin, bir hayvansever olarak, emeğini barınaktaki hayvanların sağlığına kavuşması için harcayan işçilere küçük de olsa bir katkı koymak istediğini söyledi.

EMEĞİYLE GEÇİNMEYE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA DESTEK ÖNEMLİ

Tekirdağ’da yaşayan Adanalı işadamı  Siyami Tekin’in, hayvan haklarının korunmasıyla ilgili çalışmaları yakından takip ettiğini ve buna çok önem verdiğini belirten DOHAYKO Genel Sekreteri Nesrin Çıtırık, “Barınakta çalışan arkadaşlarımız sonuçta emeğiyle geçinmeye çalışan işçiler. Onlara bu kutsal Ramazan ayında destek olmak çok önemli. Onlar barınakta kalan hayvanlarımızın bakımını büyük bir titizlikle yapıyor. Adanalı işadamı Siyami Tekin, kent dışında iş yapmasına rağmen, Ramazan ayında şehrini unutmadı ve hayvan barınağı çalışanlarına Ramazan paketi dağıttı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇAM SAKIZI, ÇOBAN ARMAĞANI

İşadamı Siyami Tekin de, hayvan haklarının kendisi için çok önem taşıdığını, bu işi ülke genelinde layıkıyla yapan Nesrin Çıtırık ve ekibinin varlığından dolayı içinin rahat olduğunu kaydetti. Hayvan barınağındaki personele küçük de olsa bir katkı yaparak onların moral motivasyonunu yükseltmeyi amaçladığını ifade eden Tekin, desteğinin süreceğini vurguladı.

 

Konuşmaların ardından DOHAYKO Genel Sekreteri Nesrin Çıtırık, yardımcıları Kubilay Umay ve Süheyla Akalın paketleri işçilere dağıttı.


cross