1991'den Bugüne

Ataşehir Belediye Başkanı Sn. BATTAL İLGAZİ'yi ziyaret eden Haytap Başkan yardımcısı Nesrin ÇITIRIK'ın Telefonla iletisidir...

''Sevgili Arkadaşlar ;

Ataşehir Hayvan hakları Sözcüsü Murat EVCİMEN ile İsmail KABAKÇI'yı ziyaret ettik.Kendisine Ataşaheri barınağındaki şikayetlerimizi ve sokaktaki hayvanlara ilişkin sorunları ilettik.. Başkan yardımcısı duyarlı bir insan olmanın yanısıra tam bir hayvansever, Üstelik sokaktaki hayvanlarla ayrıca ilgileniyor. 
Görüşme neticesinde;
1- Ataşehir'in içindeki hücre odalar yıkılacak ve postoperatif bakım için yıkanma ve havanlandırması hijyenik koşullarda olan yeni postoperatif bölmeler yapılacak.
2- Kırıklı ve ağır yaralı vakalar için özel kliniklerden belediyece hizmet alımı yapılacak.
3- Hayvan haklarına ilişkin bilboardlar yapılıp afişler bastırılacak.
+- Sokaklardaki hayvanların alınması toplanması veya yer degiştirilmesi gibi durumlarda mutlaka gönüllülerle iletişim kurulacak. Şeklinde notlar alındı.
Sayın başkan görüşmeye Ataşehir belediyesi halkla ilişkiler Koordinatörü Zeynep ÇETİNKAYA ve Ataşehir belediyesi Veteriner işleri müdürü Necati BOZKURT'u da çagırdı.
Daha sonra belediye başkanı Battal İLGAZİ'yi ziyaret ettik. Sn. Belediye Başkan’ı İsmail bey ile konuştuğumuz tüm konuları onayladı …. Kendisine teşekkür edip ayrıldık.
Belediye ile başlatılan bu çalışmaları daha önce oluşturmuş oldugumuz, ve Haytap temsilcisi  Prof. Dr. Mirat GÜROL koordinatörülüğünüde çalışacak olan Ataşehir Hayvan Hakları Grubu yogun takipe alarak belediyenin çalışmalarını takip edecek….

Sevgi ve selamlarımla
Nesrin ÇITIRIK….''

Ataşehir Belediye Başkanı Sn. Battal İLGAZİ ile görüşme....

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sn. İsmail KABAKÇI ile görüşme....

cross