1991'den Bugüne

Ataşehir Belediyesinden "Bakımevi Projesi, Ambulans ve Kedi evleri" haberi... Umut verici‏

HAYTAP tarafından başlatılan ve Ataşehir Gönüllülerimiz tarafından  ısrarla sürdürülen çalışmalar nihayet güzel sonuçlara ulaşmaya başladı. Ataşehirde büyük uğraşlar veren Murat Özdamar ve Esra Gülle'den gelen umut veren gelişmeleri sizinle paylaşıyoruz. Daha yolun başında olmamıza rağmen, ilk adım olarak çok önemli gördüğümüz bu gelişmeler için Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen ve Veteriner Hizmetleri Müdürü Necati Bozkurt'a biz de teşekkür ediyoruz.

HAYTAP Başkanı Nesrin Çıtırık


From: [email protected]
To: [email protected]; [email protected]
Subject: FW: ataşehir belediye ziyaret
Date: Sat, 7 Dec 2013 01:07:14 +0200

ATAŞEHİR BELEDİYESİ SÖZ VERDİ...

Bugün Ataşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürü Necati BOZKURT ve Başkan Yardımcısı Namık SÜRMEN ile sokak canlarımız için bir görüşme gerçekleştirdik.  Yaptığımız bu görüşmede kendilerinden hayvan severler için çok önemli sözler aldık.

Umutla paylaşmak isterim ki yeni barınağımızın projesi hazır, bu ay sonu ihaleye çıkıyorlar ve en fazla iki ay içerisinde hazır olacağının sözünü verdiler. Ayrıca belediyemiz yeni başlayan bir hizmetini daha bizlerle paylaştı  "CAN DOSTUM AMBULANSI" bundan sonra sokak canlarımıza acil durumlarda daha hızlı destek olacaklar..  Bir önemli sözü de ATAŞEHİR  ilçesinde, her mahallemizde yapılacak olan kedi evleri için aldık, bu sayede  sokak kedilerimizin sığınacağı ve barınacağı kedi evlerimiz olacak.

Bütün bu olumlu gelişmeler başta Namık SÜRMEN ve Nacati BOZKURT olmak üzere bütün belediye yetkililerimize teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,

Murat ÖZDAMAR


From: [email protected]
To: [email protected]
Subject:
Date: Fri, 6 Dec 2013 14:21:47 +0000

Necati  BOZKURT
Veteriner İşleri  Müdürü
ATAŞEHİR BELEDEYESİ  / ATAŞEHİR BELEDİYESİ
Veteriner İşleri Müdürlüğü  / Veterinary Affairs Department
Veteriner İşleri Müdürü  /  Director of the Veterinary Affairs Department
Barbaros Mah. Şebboy Sok. No: 4/A   PK: 34746   İstanbul / TURKIYE
Phone: +90 (216) 570 50 00 (1650) – Fax: +90 (216) 687 07 89


cross