1991'den Bugüne

Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile Genç HAYTAP Koordinatörü, Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.

Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile Genç HAYTAP Koordinatörü, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.
17.4.2013
Temsilcilerimizden gelenler / Fırat Özgül
BARTIN

Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği ile Genç HAYTAP Koordinatörü, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Makam odasına gerçekleşen ziyarette Bartın Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Nevaz Küçükekşi, Genç HAYTAP Koordinatörü Fırat Özgül, Doç. Dr. Sebahat Açıksöz ve Üniversite Hayvan sevenler grubu başkanı Şeyhmuz YAVUZ hazır bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette hayvanseverler Belediye Başkanı Cemal Akın’ı 26 Nisan akşamı saat 17.00’de “Sahneden Uzanan Sevgi Patileri Projesi” kapsamında Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek tiyatro gösterisi etkinliğine davet etti.
Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nevaz Küçükekşi yaptığı konuşmada, bu güne kadar hayvanlarla ilgili projelere ve derneğe sağladığı katkılardan dolayı Başkan Cemal Akın’a teşekkür ederek, bu projeye de aynı şekilde gerekli desteği vereceklerine inandığını belirtti.
Belediye Başkanı Cemal Akın ise konuşmasında belediye olarak sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlar konusunda çok duyarlı olduklarını ve bu kapsamda belediyeye ait sahipsiz ve bakıma muhtaç köpeklerin bakıldığı bakımevinin yanına bir de kedi evi yaptıklarını belirterek bu konuda da imkânlar ölçüsünde gereken desteği vereceklerini söyledi.
Akın konuşmasında “Biz sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlar konusunda çok duyarlı bir belediyeyiz. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi, imkânlar elverdiği sürece gerekli desteği vermeye devam edeceğiz. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bu anlamlı proje konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi

cross