1991'den Bugüne

BARTIN'DAN BAŞBAKANA İMDAT MEKTUBU SUNUMU

BARTIN AKP İL BİNASININ BULUNDUĞU SOKAKTAKİ TEKNİK NEDENLERDEN DOLAYI BASIN AÇIKLAMASINI ÇELEN VE MEKTUP TESLİMİNİ AKP İL BİNASI İÇİNDE TOPLANTI SALONUNDA

BARTIN HAYVANLARI KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİ-ÜNİVERSİTE HAYVAN HAKLARI GRUBU ÖĞRENCİLERİ VE EMNİYET GÖREVLİLERİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK.
BASIN AÇIKLAMASINI ÜNİVERSİTE HAYVAN HAKLARI GRUBUMUZ ZEYNEP HACIOĞLU OKUDUKTAN SONRA BAŞBAKANIMIZA VERİLMEK ÜZERE GÖNDERECEĞİMİZ MEKTUBUN İÇERİĞİNİ GENE ÜNİVERSİTE HAYVAN HAKLARI GRUBUMUZDAN YADİGAR YALINKILIÇ OKUYARAK BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU. BAŞKANLIĞA HAZIRLANMIŞ OLAN ÇELENGİN ORTASINA HAZIRLADIGIMIZ GÖRSELİ STİKIR ŞEKLİNDE YAKA KARTI OLARAK BASTIRIP KATILIMCILARA DAGITTIK.
BASIN AÇIKLAMASI SONRASI MEKTUBU BAŞKANIMIZA İLETECEĞİNE SÖZ VEREN BARTIN AKP İL BAŞKANI YAŞAR ARSLAN ''YASA TASARISINDA Kİ YANLIŞ VE EKSİKLERİN BAŞKANIMIZIN TALİMATIYLA DÜZELTİLECEĞİNE İNANIYORUZ. HALKIN HAYVAN HAKLARI KONUSUNDAKİ BU TEPKİ GÜNLERDİR GÜNDEMDE. BU BİZLERİDE SORUMLULUĞUNUZ ADINA SEVİNDİRDİ.'' SÖZLERİNİ SÖYLEDİ.
cross