1991'den Bugüne

Dohayko Genç Grubu Emniyet Müdürü Mehmet Cebe ziyareti

DOHAYKO Genç ve  Çocuk Grubu üyeleri, Emniyet Müdürü Mehmet Cebe’yi makamında ziyaret etti

DOĞAYI ve Hayvanları Koruma Derneği’nin (DOHAYKO) Gençlik Çocuk Grubu üyeleri, Adana Emniyet Müdürü Mehmet Cebe’yi ziyaret etti. Ziyareti gerçekleştiren DOHAYKO 2’nci Başkanı Kubilay Umay, Grup Koordinatörü Yeşim Özer Süyer, Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşe Tosun, Yönetim Kurulu Üyesi Feride Zeyneloğlu ile öğrenciler, Cebe’ye sorunlarını anlatıp çözüm istediler.

İSTEKLER SİZDEN
YAPMASI BİZDEN
Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ve DOHAYKO’nun çalışmalarını yakından izlediğini belirten Emniyet Müdürü Cebe, “ Tabiatı ve canlıları korumak hepimiz görevin. DOHAYKO bunu gerçekten yapıyor ve bizleri bu konuda sevindiriyor. Emniyet olarak bu konuda  üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. İstekler sizden yapması bizden” dedi.

HEDEF ÇOCUKLAR
DOHAYKO 2. Başkanı Kubilay Umay, insanların yaşam hakkı olduğu gibi hayvanların da olduğunu kaydederek, “Herkesi duyarlı olmaya çağırıyoruz. Bu konuda hedefimiz küçük çocuklara ulaşmak. Çünkü belli bir yaştaki insanlara eğitim veremiyoruz. Küçük çocuklarımızın yüzde 95’i doğuştan hayvansever” diye konuştu.

{gallery}gnc{/gallery} 

cross