1991'den Bugüne

Ergani Belediye HAYTAP Tesekkur Plaketinin verilmesi‏

Sosyal sorumluluk projelerine desteklerini günden güne artıran Ergani Belediyesi , sosyal sorumluluk projelerine duyarlı kurum ve kuruluşlara desteklerini sürdürüyor.Geçtiğimiz günlerde HAYTAP’ın “Onlar için bir kap su”projesine destek v

eren Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın’a bugün teşekkür plaketi verildi.
HAYTAP ile ortaklaşa gerçekleştirilen “Onlar için bir kap su” projesiyle sıcak havalarda açık veya kapalı alanlara su ve yiyecek kapları konularak hayvanların yeme içme ihtiyaçlarını karşılanılıyor.Bu projelere her zaman duyarlı olacaklarını ifade eden Ergani Belediye Başkanı Fesih Yalçın , “HAYTAP , bizi çok onure etti. Bzi her zaman bu konuda yardımcı olacağız ve gerekli desteğimizi sürdüreceğiz. Biz inanıyoruz ki Erganili hemşerilerim de bu konuda duyarlıdır. Elimizden geldiğince örnek belediyecilik anlayışını sürdüreceğiz.” dedi.

Bartın Hayvanları Koruma Derneği ve Üniversite Hayvan Hakları Grubu Temsilcisi Fırat Özgül , “Başkanımız , bu konuda örnek bir insandır. Bundan sonraki çalışmalarda da gerekli destekleri vereceklerini söylediler. Başkanımızın bu duyarlılığı , bize olan ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. “ diye konuştu.

cross