1991'den Bugüne

Genç HAYTAP "Sahneden Uzanan Sevgi Patileri" animasyonel tiyatro ile HAYVAN HAKLARI


HAYTAP Genc "Sahneden Uzanan Sevgi Patileri" icin GERİ SAYIM BAŞLADI...!!!!

Genç HAYTAP ''Sahneden Uzanan Sevgi Patileri'' animasyonel tiyatro ile hayvan sevgisini konu alan eğitim projemiz için 3 ay önce dikmiş olduğumuz fidanların meyvelerini toplamaya çok kısa bir süre kaldı.
16 gönüllüden oluşan tiyatro ekibi insanlardaki merhamet duygusunu uyandırmak adına sahnelerde yerini alacak.
''Şiddete karşı sevgi'' tohumlarını aşılamak için 6 skeçle büyük kitlelere hitap edeceklerdir.
Protokol toplantıları ve davetiye dağıtımlarında projeyi taslağıyla birlikte Bartın valisi sn.Bülent SAVUR'a, Bartın belediye başkanı sn.Cemal AKIN'a, Prof.Dr.Azize Toper Kaygın ve bir çok protokol temsilcilerine anlatarak eğitimin önemini ve şiddete karşı tek silahın sevgi olduğunu belirten  HAYTAP temsilcisi Nevaz KÜÇÜKEKŞİ ve Genç HAYTAP koordinatörü Fırat ÖZGÜL yeni yapılacak projeler için de zemin hazırladı.
Vali Savur; Yaşam hakkı kutsallığının bilincinde doğaya,hayvanlara,insanlara ve tüm canlılara saygı duyan yeni nesillerin yetişmesi gerektiğini ve gerek saha çalışmalarında gerekse eğitim çalışmalarında her türlü yardımı yapmak için hazır bulunduklarını dile getirdi.
Başkan Akın; Daha öncede gerek HAYTAP gerekse Bartın hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneğinin doğa ve hayvanlarımız için refah ve sağlık konulu bütün projelerine ellerinden geldiğince her türlü desteği verdiklerini Türkiye de ilk defa yapılacak olan animasyonel tiyatro ile hayvan sevgisini aşılayacak bir eğitim projesine de elbette ki desteklerini sonuna kadar vereceklerini bildirdiler.
Bizde Genç HAYTAP ailesi olarak Bartın Valisi sn.Bülent Savur'a, Bartın belediye başkanı sn.Cemal Akın'a ve 26 Nisan günü protokolümüzü temsil edecek tüm yöneticilerimize şimdiden teşekkür ederiz.
Genç HAYTAP tiyatro grubumuzla birlikte bizlere proje için destek olan tüm kurumlarımıza ve şirketlerimize ayrı ayrı teşekkür ziyaretinde bulunup 26 Nisan günü gerçekleştireceğimiz gösterimize davetiyelerini teslim ettik.
Pelenkoğlu A.Ş ve Mahmut Ata Sayın bey efendiye projemize verdikleri desteklerden ve hayvan dostlarımıza karşı duyarlılıklarından ve yardımlarında dolayı sonsuz şükranlarımızı iletiyoruz.
Ayrıca projeye ev sahipliği yapan ve çalışmalarımızın en büyük destekçisi ve Bartını Bartın yapan en önemli insanlarından olanBartın hayvanları koruma ve yaşatma derneği başkanı sn.Nevaz KÜÇÜKEKŞİ, sn.Şenol DALLIOĞLU, sn.Ulviye SAYINhanım efendilere de Genç HAYTAP ailesi olarak teşekkürü bir borç bilir daha sonraki projelerimizde bir takım ruhu içinde tekrar yer için umut içinde beklediğimizi bildiririz.

Fırat Özgül

Genç HAYTAP | Koordinatörü | HAYTAP - Hayvan Hakları Federasyonu


cross