1991'den Bugüne

BAYRAMPAŞA/ HAYTAP Başkan Yardımcısı Nesrin ÇITIRIK İstanbul Çalışmaları

https://www.facebook.com/notes/haytap-g%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/haytap-ba%C5%9Fkan-yardimcisi-nesrin-%C3%A7itirik-istanbul-%C3%A7ali%C5%9Fmalari-bayrampa%C5%9Fa/494001600653044?notif_t=notify_me

HAYTAP BAŞKAN YARDIMCISI NESRİN ÇITIRIK İSTANBUL ÇALIŞMALARI / BAYRAMPAŞA

09 Mayıs 2013

Bayrampaşa bakımevini ziyaret eden Haytap Başkan yardımcısı Nesrin ÇITIRIK’ın  iletisidir.

”Bayrampaşa  mevcut bakımevi ile ilgili bir önceki ziyarette dile getirilen hususların büyük  kısmının yerine getirildiğini tespit ettik.Kalan birkaç  eksik için ayrıca yeni yapılacak olan geçici kısırlaştırma ve bakım merkezi  için  Belediye Başkanı Sn. Atilla AYDINER’i ziyaret ettik.

Sn. Başkan yeni  bölmelerin onayının çıktığını, en kısa zamanda yapımına başlayacaklarını,  kendisinin bizzat bu konuyu takip edeceğini ifade etti. Ayrıca  bakımevindeki mevcut eksiklikler için tüm taleplerimizi tek tek not aldırdı.  Hepsinin kısa zamanda gerçekleşecegine söz verdi.

Bizi danışmanı  ile irtibata geçirdi. Yarın itibari ile çalışmaların başlayacağını haber  verdi. 10 dakika  olarak planladığımız ziyaret 2 saate yakın sürdü.

Bayrampaşa  Belediye Başkanı gerçekten çok duyarlı, toplumla iç içe, mütevazı ve Stk’larla  müşterek çalışmalara önem veren ve hepsinin ötesinde gerçekten çok iyi ve  erdemli bir insan. Onu tanımaktan mutlu olduk.”

Haytap Başkan  Yardımcısı Nesrin  ÇITIRIK

cross