1991'den Bugüne

Haytap Kampanyaları Göcek Caddelerinde !

Sevgili Arkadaslar,

      Gocek caddelerine gercekten cok yakismis bu afisler. HAYTAP Tasarim Grubumuza tekrar tesekkur ederim. Gocek'te bu bilbordlari yaptirmak icin ugras veren Turkan Dagdelen'e de sonsuz tesekkurler.

      Lutfen biraz daha caba gosterip, belediyeler uzerinde baski olusturup, her yerde bu bilbordalari yaptiralim. Bu onemli bir mesaj topluma. Hele belediye logosu da olursa etkisi katlanarak artiyor. 

      5199 sayili Hayvanlari Koruma Kanunun bu konuda belediyelere gorev verdigini, bunun yasal bir yukumluluk oldugunu lutfen anlatin, gerekirse yazili olarak bas vurun. Basinda yer almasini saglayin. TV haber programlarina cikarak bu kampanyayi anlatin arkadaslar. Bu cok onemli..

Selam ve Sevgiler
Nesrin/HAYTAP/DOHAYKO

Gon: Turkan DAGDELEN/ ORTACA


Haytap Link için tıklayın

Göcek Belediyesi, Ortaca Hayvan Dostları Derneği ve Haytap işbirliğiyle “Bir Kap Su” ve ”Terketmeyin” Kampanyası Ortaca, Dalaman, Köyceğiz den sonra Göcek'deki Reklam Panolarında da uygulandı !

Kampanyaya destek veren Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır Kampanya çalışmaları ile ilgili gönüllüleri kutladı ve "Çok güzel bir çalışma, emeği geçen herkese ve tüm hayvanlarımız adına çok teşekkür ederim.” dedi.

Göcek Belediye Başkanı Sn. Recep Şatır’a Göcek Belediyesinin duyarlı desteklerine ayrıca Göcek Yat Limanı çevresi ve diğer çeşitli bölgelerde yer alan reklam panolarını hiç bir bedel talep etmeden kullanıma sunan ve görsellerin basımını ve uygulanmasını da sağlayıp büyük destek veren Era Reklam'a ve Ekibi’ne,  Ortaca Hayvan Dostları Derneği gönüllüleri ve Haytap Federasyonu olarak teşekkür ediyoruz ! Türkiye’de büyükşehirler ile bazı ilçe ve belde belediyeleriyle yapılmakta olan bu işbirliği ve örnek çalışmalar ülke çapında yayılmaya devam edecektir.

cross