1991'den Bugüne

HAYTAP: "Hayvanların Yaşma Hakkını tanımayan siyasilere oy yok" Kampanyası

Sevgili Arkadaşlar,

Partilerin "Belediye Başkan Aday ADAYLARI" çalışmalarına yoğun biçimde başladılar. Şu anda Türkiye de binlerce Aday Adayı, toplumun kesimlerine ulaşmak, iletişim kurmak ve kendini anlatmak için büyük bir çaba içinde.· Bu bizim için büyük bir fırsat.· Lütfen bütün bu "Aday Adaylarına" tek tek ulaşalım, onları ziyaret edelim, toplantılarına hiç bir şekilde PARTİ ayırımı yapmadan katılalım. Kendilerine HAYVAN HAKLARINDA ki tutumlarını soralım.

Bu kişiler ADAY olamasalar bile belediyelerde veya partilerinde KARAR ALMA konumlarına mutlaka getirileceklerdir. Sloganımız geçmiş seçimlerde olduğu gibi:

"Hayvanların YAŞAM HAKKINI tanımayan SİYASİLERE OY YOK!!" olacak.

Aşağıda ki yazıyı PRİNT edip aday adayına İMZALATIRSANIZ çok iyi olur. Bu imzayı basın kuruluşları ve gruplar ile de lütfen paylaşın. Daha sonra aynı yazıyı BAŞKAN ADAYLIĞI kesinleşmiş adaylara BASIN ÖNÜNDE imzalatacaksınız.
Şimdilik bu yazı ADAY ADAYLARI içindir.

İmzalatacağınız ÖRNEK YAZI aşağıda, bulunduğunuz yere göre ekleme çıkarma yapabilirsiniz:
______________________________________________________________

Sayın Aday Adayı,

Şiddetin 12 yaşa indiği, cinayetlerin aile arasında yaygın hale geldiği günümüzde, "hasta ve mutsuz bir toplum yapısının" göstergesi, hayvanlara karşı vatandaştan ve belediyelerden gelen işkence, vahşet ve kötü muamelenin olduğunu görmekteyiz.

Özellikle belediyelerin çoğu, hayvanları beton hücrelerden oluşan bakım evlerine aç sefil durumda kapatmakta,· onları yaşayamayacakları ormanlara ıssız alanlara attırmakta, zehirleyerek öldürmektedirler.· Dolayısı ile hayvan haklarının toplumda ve kurumlarda kabul görmesi, hayvana olan merhamet ve· şefkatin gelişmesi, toplum yapısında da insani ve erdemli duyguların gelişmesini sağlayacaktır. Şiddete karşı Sevgi galip geldiği zaman, toplum da daha mutlu ve insani değerleri gelişmiş olacaktır.

Aday gösterildiğiniz ve seçildiğiniz takdirde sizden aşağıda ki hususlarda söz vermenizi talep ediyoruz

1. Canlı zincirinin en önemli parçası olan "Tüm Hayvanların Yaşam Haklarını" koruyacağınıza,
2. Sokaklarda ki sahipsiz kedi ve köpekler için "Kısırlaştırma ve Bakımevi" oluşturacağınıza, bunların
sakat ve mağdur olanları için yaşamlarını sürekli olarak idame ettirecekleri "Bahçeli Yaşam Alanları"·oluşturacağınıza,
3. Kediler, köpekler için Beslenme ve Su Odakları oluşturacağınıza, Kuşlar için suluklar yaptıracağınıza,· belediyeniz sınırları içinde ki yaban hayvanları için YALAKLAR yaptıracağınıza,
4. Sokakta yaralanan acil durumda ki hayvanlar için 24 saat tedavi ve bakım hizmeti vereceğinize
5. Belediyenizde görevli veteriner hekim, toplama ekibi ve bakım evi görevlilerini hayvan hakları konusunda eğiteceğinize,
6. Tüm hizmetlerde gönüllülerle iletişim içinde olacağınıza,
7. Toplumda ki şiddet duygusunu da yok etmek için, hayvan haklarında topluma yönelik bilgilendirme,bilinçlendirme ve eğitim çalışmaları yapacağınıza

SÖZ VERMENİZİ TALEP EDİYORUZ.

Saygılarımızla....

Belediye Başkanlığı Aday Adayı
İsim:

SÖZ VERİYORUM
İmza

cross