1991'den Bugüne

Isil Toker: HAYTAP Yasam Arabasi Burcu Gunes'le MUDANYA'da‏

26.07.2011 Salı akşamı Bursa - Mudanya da Bursa Büyükşehir Belediye'sinin düzenlemiş olduğu 50.Beyaz Koza festivali kapsamında Burcu Güneş sahne aldı.Yaşam Aracımız ile Mudanya'ya gelen Semih Bey'in katkıları ile Mudanya'da konser saatine kadar yaşam aracımız ile Bir kap su Bir yemek anonsları yapıldı.
Burcu Hanım Konser bitimine doğru Biz Haytap Temsilcilerini sahneye davet etti.
Burcu Hanım'ın yapmış olduğu konuşmayı ben yapmaya kalksam mümkün değil yapamazdım. 😀
HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU Pankartımız ile sahnede 1500 kişi tahmin edilen seyircinin ve Mudanya Belediye başkanının önünde kendisine tarafımızdan Teşekkür Plaketi verildi ayrıca Yaptırmış olduğumuz Beni Terketme tişörtü hediye edildi.Semih Bey'in Sokak köpekleri şiirinden alıntısı ise büyük alkış aldı.
Burcu Hanım ; Haytap için sanatçıların destek vererek çıkartmış olduğu Seni hala seviyorum single'ın dan bahseden Burcu Hanım ayrıca; bu sıcaklarda dostlarımızın bize çok ihtiyacı olduğunu,bizden başka kimselerinin olmadığını,her akşam en azından hepimizin evinde yemek arttığını hatırlatarak Bir Kap Su Bir Kap Yemek projesini desteklemek adına izleyenleri sağ duyulu olmaya davet etti.

Konser sonrası Burcu Hanım bizi kaldığı Otele davet edip ayrıca; Yaşam Aracımız ile resim çektirerek,hem küçük dostlarımıza bir kez daha umut vermiş oldu hemde bizlere umut aşılamış...

Kendisine Teşekkürlerimi sunuyorum.Bizleri ve can dostlarımızı yalnız bırakmadığı,o yorgunluğa rağmen ayakta kalıp bizleri dinlediği ve her defasında her nerde olur ise olsun Sevenlerine Haytap Bir Kap Su Bir Kap yemek projesini hatırlattığı için.Ve 28 temmuz itibari ile tüm twitter'da sevenleri ve sanatçıları kapsayan birkapsu twitter'ı sallamak için hayata geçirmiş bulunmakta.

 
DOHAYKO BURSA TEMSİLCİSİ
IŞIL TOKER

cross