1991'den Bugüne

izmirizmir.net:Hurriyet Misirlioglu:'Beni Terketme' afisleri Izmir duraklarinda

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

İzmir'de Esin Önder ve diğer gönüllü arkadaşlar İzmir Belediyesi ve medya ile yoğun görüşmeleri sonucunda ciddi bir kamuoyu oluşturarak, alkışlanmaya değer bir çalışma gerçekleştirdiler.

HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) tarafindan başlatılan kampanya çerçevesinde oluşturulan "BENİ TERK ETME" afişleri şu anda İzmir Belediyesi'ne ait 40 tane otobüs durağında yer alıyor. 

Afişlerde yer alan mesajların binlerce canın sokağın acımasız koşullarına atılmasını önlemesini, yuvalarında, evlerinde kalmasını sağlamasını diliyoruz.

Bu acı gerçeğe, bu yürek dağlayan soruna dikkat çektiği için HAYTAP'ı, Nesrin Çıtırık'ı ve afişin yapılma aşamasından, duyurulmasına ve dağıtılmasına kadar emeği geçen tüm hayvan dostlarını kutluyor, İzmirizmir.net olarak teşekkür ediyoruz.

izmirizmir.net Ailesi

Fotografi gormek için tiklayin:

http://www.izmirizmir.net/bilesenler/galeri/resim.php?resim_no=1397

 


Sevgili Arkadaslar,

 

Izmir duraklarindaki BENI TERK ETME afisinin yakin plan resmini sizinle paylasiyorum. Bu resmi print edip lutfen bulundugunuz yerdeki belediye baskanlarina ve valilik makamlarina gosterin.

Ben bu resmi yarin bizim Buyuksehir ve Ilce Belediyeleri ile HKK kurulu baskanimiz sayin vali yardimcimiza goturup ORNEK diye gosterecegim. Ayni sekilde Adana'daki otobus duraklarina da istiyoruz diyecegim.

Lutfen siz de bunu yapin.

Tekrar tesekkurler IZMIR, bize ornek oldugun icin.

 

Selam ve sevgiler    
Nesrin/ADANA/DOHAYKO

'Beni Terketme' afişleri İzmir duraklarında

Beni Terk Etme izmir

cross