1991'den Bugüne

Karamürsel'de Dernek Ön Çalışmaları ve Örnek Mama Kapları

Merhaba Nesrin Hanım ;

Elimden geldiğince kısa sürede bilgileri toparlamaya çalıştım.Ancak 2.5 senedir Karamürsel'de oturduğumuz için bazı bilgiler eksik kaldı.Onlarıda araştırıyorum.( Daha önce Edirne'de ikamet ediyordum).
Karamürsel'de ki diğer hayvan severlerle irtibata geçtik.Onlarda ellerinden geleni yapacaklarını söyledirler.Bize destekçiler.Ve Karamürsel'de Hayvan Severler derneği kurmak için çalışmalara başlayacağız.Bunun için 7 kişi gerekiyormuş.7 kişi olduk.Ancak hepimizin ortak zamanı bayram sonrasında bir güne denk geliyor.O gün hepimiz toparlanıp Kocaeli Valiliğine gideceğiz.
Bana gelince ben 23 yaşındayım.Açıköğretim Fakültesinde okuyorum.Ayrıca Sunuculuk-Spikerlik eğitimi aldım. Şuan çalışmıyorum. Babam emekli , annem ev hanımı. Onlarda hertürlü çalışmaya uygunlar. Ve destekçiler. Daha önce sosyal bir çalışma içinde bulunmadım ama lisede çocuk gelişimi okudum.Toplum fobim yok. Toplum önünde sunum,eğitim tarzı faaliyetlere katılmaya uygunum. Annemin halasıda Karamürsel'de yaşıyor. Oda Piyale Paşa Anaokulu Müdüreliği yaptı. Ordan emekli. Milli eğitimle bağlantısı var. Çevresi geniş.
www.dohayko.org sitesini inceledim.Bu tarz çalışmalarda bulunabiliriz.
Karamürsel'de geçici barınak,rehabitasyon merkezi veya bakım evi bulunmamakta.

Belediyemizin hayvanlarla ilgili tutumunu davranışlarını daha önceki e postamda belirtmiştim.

NOT: Ayrıca Karamürsel'de belli noktalara otomatik mama kapları konuldu.Onlarında fotoğraflarını ekte paylaşıyorum.

Gizem Minel İpek

cross