1991'den Bugüne

KATLİAMCI BELEDİYELER, "TOPLU BELEDİYE KATLİAMLARINI" başlattılar.​

https://www.instagram.com/p/CX85hHvotlz/

Olmadı Sayın Cumhurbaşkanım, OLMADI.
KATLİAMCI BELEDİYELER, talimatınızı fırsata çevirip, "TOPLU BELEDİYE KATLİAMLARINI" başlattılar.​
Bakımevi olmayan belediyeler de 1000 lerce köpek topluyor, kapasitesi 100 köpek olan belediye de 1000 lerce köpeği topluyor. ​

1. Türkiye'de, 17 yıldır kanun emri olmasına rağmen 1389 belediyenin 1200 de hala daha KISIRLAŞTIRMA ve BARINAK ​YOK ​ iken, belediyeler, sizin "Barınak kurun, hayvanları toplayın" talimatınızın "barınak kurun" kısmını umursamayıp, sadece "TOPLAYIN" kısmını yerine getirip VAHŞİ toplamalara başladılar.

2. ​Ve 2004 yılına kadar "resmen zehirle öldüren belediye vahşetlerini durduran" sizin tarafınızdan devrim gibi dünyaya örnek çıkarılan 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nu, katliamcı belediyeler şimdi fırsattan istifade YERLE BİR ediyorlar.

3. Kanuna da devletimize de meydan okuyan bu belediyeler, şimdi OLMAYAN BARINAKLARA gariban hayvanları topluyoruz diye, bir kısmını ÖLDÜRECEK​,​ bir kısmı da başka şehirlere dağlara kırsala ​ormanlara ​atacaklar. ​Hayvanlar oralarda hızla üremeye çoğalmaya devam edecekler.​

4. Bir taraftan​, "Hayırsız Ada" katliamından sonra​ TARİHİN EN BÜYÜK BELEDİYE KATLİAMI gerçekleşecek, öte yandan sahipsiz hayvan sayısında PATLAMALAR olacak.

5. SAHİPLİ hayvanların ISIRMA olayının CEZASINI​, gariban​ SAHİPSİZ hayvanlar​ katliamcı belediyeler tarafından YOK EDİLEREK ZULMEDİLEREK ödemesi hiç adil değil.

Biz, tarafınızdan devrim gibi çıkartılan daima minnet duyduğumuz KANUNUMUZUN uygulanmasını, hayvanlarımızın BELEDİYE VAHŞETLERİNE terk edilmemesini talep ediyor ve umutla bekliyoruz Sayın Cumhurbaşkanım.

Saygılarım ve büyük endişelerim ile.

Nesrin Çıtırık / HayKonfed Başkanı
05334458803

cross