1991'den Bugüne

Mail 1: Basin Aciklamasi icin YAPILACAKLAR, madde madde Sayın Başbakanımıza "İMDAT MEKTUBUMUZ

Sevgili Temsilcilerimiz, 
Dostlarimiz, 
Hayvan Haklari Savunuculari, 
Milyonlarca kedi ve kopegin KATLIAMINA ortam hazirlayan "5199 sayili Hayvanlari Koruma Kanunu Degisiklik tasarisinin" durdurulmasi icin, 6 Kasim Sali Gunu saat 11.00 de Turkiye'de eszamanli olarak butun illerde AK PARTI Il Merkezleri onunde BASIN ACIKLAMASI yapilacak ve Sayin Basbakanimiza iletilmek uzere "IMDAT MEKTUBU" verilecektir. Katiliminiz ile imdat cagrimiz daha da guclenecektir. (Mesaj panosunu indirmek icin en altta linke tiklayiniz). Bu etkinlik icin neler yapilacagini size madde madde sunuyoruz:
BASBAKAMIZA IMDAT MEKTUBU SUNULMASI BASIN ACIKLAMASI HAZIRLIGI:

6 Kasım Salı günü tüm HAYTAP temsilci, uye dernek, gönüllü ve hayvan haklari savunucularinin  eş zamanlı yapacakları etkinlik hazirlik calismalari ve programı:

1- Etkinlik öncesi bulunduğunuz ildeki tüm basın kuruluşlarına ''Sayın Basın Mensupları'' basligi  ile başlayan yazı, altinda Başbakana mektup ve mesaj panosu görseli gönderilerek (tel numaraları varsa bizzat telefonla da aranarak ) etkinliğe davet edilip katılmaları sağlanacak. Basin kuruluslari onceden ziyaret edilirse daha da iyi olur. Hep pozitif mesajlar verilecek, siyasi bir ifade kesinlikle olmayacak. 

2. "Dostlarimiza" basligi ile gelen yazi ise, bulundugunuz yerde ki kurum, kurulus, siyasi partiler, dostlariniz ve topluma gonderilip destekleri ve katilimlari istenecek. Ama sayi onemli degil, TEK KISI bile bu basin aciklamasini yapabilir.

3- AKP il başkanlarından Salı günü için randevu alınacak, baskan yoksa veya randevu verilmezse oraya gidilip basin aciklamasi sonrasi orada ki yetkili veya gorevliye mektup verilecek, ( basınla birlikte gelineceğini mutlaka ifade edin), Emniyete basin aciklamasi ile ilgili bilgi verilecek (Basin aciklamasi anayasal haktir, izne gerek yoktur ama guvenlik onlemi alinmasi acisindan emniyete bilgi verilecek) 

4- AKP İl Başkanlığında mesaj PANOSU CELENGİN  önünde basın açıklaması yapilip IMDAT MEKTUBU okunacak. 

5- Mektup Başbakana iletilmek üzere il başkanlarına verilecek, il baskanina veya orada ki yetkiliye mektup verilirken fotograf cekilecek, ve mektbun Basbakana iletilmesi istenecek

6- Mesaj panosu Çelengini yaptırmak için kullanacağınız görseli en altta bulunan LINKI tiklayarak  indirip basima hazir olarak bir tabelaci veya basim yapan yere goturebilirsiniz. Bu basim panosu ayakli klasik ayakli celenk haline getirilecek. Bunun icin cicekcilerden yardim alabilirsiniz.

7. Basbakana olan mektup BEYAZ A 4 BUYUKLUGUNDE BIR ZARFA KONACAK. Zarfin ust tarafina asagida ki mesaj panosu gorseli cikartma olarak yapilip yapistirilacak. Yani zarf sanki antetli gibi olacak.

Sorulariniz olursa acilen bize ulasin.

Saygılarımızla
Dr Damla Sahin
BITLIS HAYTAP Temsilcisi
Iletisim: 0 505 399 14 00

AYAKLI ÇELENK HALİNE GETİRİLECEK MESAJ PANOSU, EN ALTTA Kİ LİNKTE BASIMA HAZIR HALİ YAPTIRILIP ONUNDE BASIN ACIKLAMASI OKUNACAK

                                  Çelenk

Çelenk

cross