1991'den Bugüne

Nesrin ÇITIRIK İstanbul Çalışmaları / KARTAL-PENDİK-MALTEPE gönüllüleri ile toplantı

 

 

Sevgili Arkadaslar,
PENDIK-KARTAL-MALTEPE Hayvan Hakları Grubunu oluşturmak için 25 arkadaşımızın katılımı ile toplantımızı yaptık.

Karşılıklı görüş aloşverişinde bulunduk. Çalışma şeklini belirledik. İş bölümü yaptık.

Arkadaşlarımızın kurumsal çalışmaya olan inançları bizi çok umutlandırdı. Toplantıya gelen Eren Yirmili, Fatma Seren, Ani Berki, Gülgün Örnek, ilker Bahcesil, Dr Halil Ibrahim Bekle...r, Nena Bekler, Güher Duzman, Selma Platin Pek, Hidir Koç, Özden OKSAL, Aysema Birsen, Karin Kasapoğlu, Selvinaz Işik, Mine Sahin, Semiha Özmen, Nurdan Erkam, Rabia Nuran Arabaci, Nilufer Irmak, Nuriye Özturk, Kazim Çağın, Serkan Böncü, Minel Gizem Pek, Prof Dr Mirat Gürol ve Evren Türeci Sezgin' e çok tesekkür ediyoruz.

Sarıyerden, Kağıthaneden, Gebze'den bu toplantı için saatlerce yol kat ederek gelen dostlara ve tabii ki Zonguldağa gidişini erteleyerek toplantıya katılan Evren Türeci Sezgin'e ayrica teşekkür ederiz.

Toplantımızın ana kuralı olan "Başka kişi ve kurumlar için hiç bir şekilde olumsuz bir söylem veya suçlama dile getirilmemesi" kuralına uyan, sevgi ve inançla ekip ruhunu oluşturmaya çalışan dostlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. 1000 KM lik yollar bile ilk adımla başlar. Biz de bu gün uzun ve meşakkatli bir değil bir kac 1000 km lik bir yola ilk adımı attık. Canlarimiza can suyu olmasını bütün kalbimle diliyorum. Başka gönüllü arkadaşlarımızın da katılım ve katkısını bekliyoruz. Devlet kurumlarının karşısına BİR olarak çıkarsak, inanin çok şey değişecek.

Sevgilerimle 

Nesrin Çıtırık 
HAYTAP DOHAYKO

cross