1991'den Bugüne

DOHAYKO Uye Kabul Toplantisi - Park Zirve

DOHAYKO Üye Kabul ve Teşekkür Töreni

Tıp Fakültesi Dekani Sn.Prof.Dr.Figen Doran, sn Ali Erdal, sn Adem Kasap ve sn Yeşim Tansuğ, sn Arzu Bircan’in  DOHAYKO üyeleri olmalari nedeniyle üyelik belgeleri Park Zirve de yapilan törende kendilerine verilmistir.

Ayrıca DOHAYKO çalışmalarına olan desteğinden dolayi Adana’nın yetiştirdiği önemli ressamlardan Hikmet Karabucak’a da teşekkür belgesi verilmiştir.

Törene Sn Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Emniyet Mudur Yardımcısı sn Hasan Tuğrul, Il Emniyet Çocuk Şube Müdürü sn Akın Zaimoğlu, Il Dernekler Müdürü Recep Kurtoğlu, Oyak Beton Bölge Müdürü Sn Nevzat Uluöz, Üniversiteli Kadınlar Derneği Başkanı Emine Varmış, işadamları ve işkadınları katılmışlardır.

Dekan Prof. Dr. Figen Doran yaptığı konuşmada “Doğanın ve onun en önemli parçası olan hayvanların korunmasının onemini vurgulayarak yaşam hakkına katkıda bulunmak için DOHAYKO nun üyesi olmaya karar verdiğini, bundan mutluluk duyduğunu” ifade etti.

DOHAYKO dan teşekkür belgesi alan Ressam Hikmet Karabucak da “DOHAYKO nun faaliyetlerini takdirle izledigini, bundan sonra da desteğinin devam edeceğini” söyledi.

Vali Yardımcısı Fikret Deniz ise “DOHAYKO nun yalnız Adana ya değil, Türkiyeye yonelik çalışmalarının hem hayvanlara hem de topluma fayda sağladığını, bu bağlamda sivil toplum kuruluşlarına destek vermeyi önemli gördüklerini” ifade ederek Dekan Prof Dr Figen Doran’in üyelik belgesini verdi.

NESRİN ÇITIRIK
DOHAYKO GENEL SEKRETERİ

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

Park Zirve

cross