1991'den Bugüne

ŞANLIURFA BAKIMEVİN'DE YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

9.4.2011

ŞANLIURFA'DA HAYVAN HAKLARI GURUBU KURULDU

HAYTAP Temsilcileri Sevgi Ekmekciler ve Timur Ugan bugün Şanlıurdaydı.
Şanlurfa'da gönüllülerimiz, hayvan hakları savunucuları, Zeynep ve Hakan Üstüner, Ezgi Uluç ile birlikte, öncelikle bakımevi ziyaret edildi.
Bakımevinde güzel değişiklikler yapılarak, inşaat çalışmalarının devam ettiği görüldü.
Veteriner müdürü ve bakımevi veterineri, Sayın Şahin Apaydın'dan yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alındı.
Personel ve yiyecek eksiğinin tamamlanması, ve bakımevinin bir an önce tamamlanması için, bakımevinden sorumlu belediye başkan yardımcısı, sayın Ahmet Al ile görüşülmek üzere belediyeye gidildi.
Sayın Ahmet Al, kendisine ilettiğimiz, yiyecek ihtiyacı, personel, modern suluk ve yemliklerin hemen temin edileceğini, inşaat ve yenileme çalışmaları nedeni ile bakımevinde bulunan 300 e yakın köpeğin, zor durumda bırakılmayacağını belirtti.
Daha sonra, telefonla HAYTAP başkan yardımcısı sayın Nesrin Çıtırık ile de görüşen, sayın Ahmet Al, sayın Nesrin Çıtırık tarafından, bakımevi yönetimi,
bakımevi mutfağı idaresi ve örnek bakımevi konularında bilgi vermek için, veteriner hekim sayın Şahin Apaydın ile birlikte kendisini Adana'ya davet etti.
Konumu itibarıyla ağaçlar içinde, geniş bir alanda, modern bir tesis olmaya aday, Şanlıurfa bakımevini düzenleme çalışmaları için, Şanlurfa, belediye başkanı Dr. Ahmet  Eşref Fakıbaba ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyor, mevcut eksikliklerin en kısa zamanda giderileceğine inanıyoruz.
HAYTAP Temsilcileri ve Şanlıurfa gönüllüleri her konuda yardıma hazırdır.
Bu temelde, Kentte bir hayvan hakları gurubu oluşturulmuş ve çalışmalarına başlamıştır.
Sevgilerimizle
HAYTAP GÜNLÜĞÜ

HAYTAP Temsilcileri, Şule Baylan, Suzan Gürpınar, Timur Ugan Nizip'de olacaklar çeşilti çalışmalar ve resmi kurum ziyaretlerinde bulunacaklar.

Nizipli hayvan dostlarının...0535 645 20 67 numaralı telefondan Temsilcimiz Timur Ugan'ı arayarak iletişime gecebilrler.

https://www.facebook.com/notes/haytap-g%C3%BCnl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/%C5%9Fanliurfa-bakimevinde-yenileme-%C3%A7ali%C5%9Fmalari-s%C3%BCr%C3%BCyor/483468898372981?ref=notif¬if_t=notify_me

Temsilcimiz Sevgi Ekmekciler, bakımevi vet. hekim Şahin Apaydın, gönüllülerimiz Zeynep ve Hakan Üstüner, Ezgi Uluç

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Sevgi Ekmekciler bakımevinde

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi

Şanlıurfa bakımevi inşaatı

Ameliyat odası

Belediye başkan yardımcısı Sayın Ahmet Al, Vet,. hekim Şahin Apaydın, gönüllümüz Ezgi UluçBelediye başkan yardımcısı Sayın Ahmet Al, Sevgi Ekmekciler, Timur Ugan, Ezgi Uluç


cross