1991'den Bugüne

Semih İğdigül Orta Anadolu Turu: 1. Gun Kayseri Belediyesi ve Bakimevi ziyareti bilgisi

Semih Beyin bana yolladigi yaziyi, kendisine tesekkur ederek  buraya ekliyorum: "Sevgili Nesrin hanım. Çıktığım Kayseri-Nevşehir-Tokat-Amasya-Uşak turunun ilk durağı olan Kayseriye geldim. Gönüllü genç arkadaşlarla hemen temas kurdum.  Önce Kayseri Barınağına gittik.

Evet, durum kötü. Yeterince korunaklı alan yok. Anlatmak yetmez görmek lazım. Fakat orada bir grup mükemmel ve inançlı genç arkadaşın varlığı bana umut verdi bu nedenle moralim bozulmadı. Mutlaka gerekeni yapacağımıza inanıyorum. Barınaktan Belediyenin Veteriner Müdürü Levent Taflıoğlu'nun yanına gittik. Sizi de zaten kendisi ile konuşturdum.

En kısa zamanda oraya 400 palet ve 100 klübe konmasını istedik. Levent bey bu yaz mutlaka Belediye Başkanının emri ile barınağın dağın başındaki bu yerden daha yakın ve güzel bir alana taşınacağını söyledi. Yer bakmaya başlamışlar. Plan için mutlaka bilenlere danışılmasını söyledik. Başka isteklerimizi de ilettik. Oradan Kayseri DOHAYKO Grubu ve HAYTAP GENC Grubu ile buluştuk.

Cok güzel bir görüşme oldu. Bu toplantının detaylarını sonra ayrıca yazacağım. Yarın Nevşehire geçip orada ki barınakta yapilanlara bakacağım. Zaman ve imkan olursa Aksaray'a da gidip orada da barınakta ki eksiklere bakıp sonra tekrar Kayseri'ye doneceğim.

Şimdilik 1 günlük bilgiler bunlar. Semih İğdigül/ HAYTAP-DOHAYKO Temsilcisi" Kayseri'de ki genc arkadaslara ben de guveniyorum. Orada ki hayvanların kötü kaderlerini insallah onlar degistirecekler. Selam ve sevgilerimle.

Nesrin Citirik HAYTAP/DOHAYKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cross