1991'den Bugüne

Sevgimi paylaşıyorum...

BurcuMerhabalar ,

Onlara bu ismi söylemekte bile güçlük çeksemde "hayvanlara" olan sevgim kendimi bildim bileli vardı. Hayvan demek istemememin sebebi mutlu, minnetkar, sevgi dolu bakışlara inanın bir tek onlarda şahit oldum ben ..

Çok bilirim ki "hayvan o ne anlar" kelimesini kullananları ama inanın onlar herşeyi anlıyor..

Evimi ve  SEVGİMİ  birçok hayvan ile  paylaştım. Çok fazla güzel anılarım var onlarla ilgili. Aklıma geldikçe kimi zaman duygulandıran kimi zaman tebessüm ettiren anılar..

Bundan 1 sene önce belki yalnızlığımı paylaşmak, belki de bir hevesti o an ki... duygularımı tarif edemesemde Yumoş adını verdiğim dünyalar güzeli bir köpeğim oldu..

Bebekti..süt dişlerini döktü, hastalandı, annesini özledi herşeyi ama herşeyi beraber yaşadık. Kucağımda sokaklarda veterinere yetişmek için az koşturmadık. Şimdi büyüdü kocaman oldu. Her zaman düşünürüm ne kadar yetebiliyorum ona diye..

Ben olmasam o nasıl anlatır karnının acıktığını susadığını..

Belki çok küçüktü bana ihtiyacı vardı ama emin olun şimdi benim ona çok ihtiyacım var. Beni evde bekleyen beni çok seven bir varlık var. Hiç ama hiç kimse onun kadar özlemli
onun kadar sevgiyle sizi kapıda beklemez. Ben gözyaşı dökerken benim gözyaşlarımı yalaması, ağlamamam için türlü şebeklikler yapması daha daha birçok şey...

Ben  gördüğüm sevgimize ve ilgimize ihtiyacı olan tüm hayvanlara yetişmeye çalışıyorum. Göremediklerim ve bilmediklerim de sizlerinde bilgisi ve desteğiyle yardımcı olmak istiyorum.

Sevgiler...
Burcu Güler

cross