1991'den Bugüne

Sule Baylan:Canakkale barinak ziyareti ve belediye yetkilileri gorusmeleri‏

--------- Yönlendirilmiş ileti ----------

Kimden: nur bayla <[email protected]>
Tarih: 8 Şubat 2013 16:09

Çanakkale belediye bakımevine gittigimde bazı eksiklikler tespit ettim..En önemlisi, Gönüllüllerin içeri alınmadıgı, ve ıslak tahta paletler ve bakımevi içindeki yemek odaklarının az sayıda olması idi. Köpekler saglıklı  ve yemek sorunu yok idi. Bakımevinde tahta palet olmadıgı konusunda bilgi alınca, bakımevi çıkışında Dernek üyesi Niyazi Balcı ile Dardanel ton fabrıkasına giderek Bakımevı için Tahta Palet istedik. ve talepımız onay gördü.İlk etapta 20 palet sonra her hafta daha da palet verebıleceklerını  beyan ettiler. Sonrasında , Durumu Belediye Başkanı ile görüşmek üzere randevu talep ettik.Belediye  başkan vekili Ali Sürücü bey ile görüştük. Ertesi gün Ali Sürücü bey ile bizzat bakımevine giderek tespitlerimizi  yaptık.
Ali Sürücü Belediye başkanı Ülgür Gökhan' a durumu aktararak , Başkanın da bakımevinde teftişi sonrası, Gönüllülerin giriş saatleri belirlendi ve bakımevi yenileştirme , iyileştirme çalışmalarına başlandı.
5199 ile ilgili zaten çalşmalar yapan bir belediye olan Çanakkale' de olumlu çalışmalarından dolayı, Belediye başkan yardımcısı Ali Sürücü ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan' a sonsuz teşekkurlerimle.

Çanakkale beledıyesı Basın açıklaması;


HAYTAP HAYVAN HAKLARI FEDERASYONU BASIN SÖZCÜSÜ
Şule Baylan

cross