1991'den Bugüne

Sultangazi Belediyesinin eski felaket toplama merkezi ve yeni yaptigi bakimevi fotoğrafları, bilgisi

Nesrin hanım,
Burası Sultangazi Belediyesinin, IBB nin Cebeci Rehabilitasyon Merkezi yaninda yeni yaptigi Bakımevi. Buraya sizin yönlendirmeniz üzerine gittim. Bu arada en alttaki sizin ziyaret ederek belediyeyi harekete geçirdiğiniz koşulları felaket olan eski merkezi de size söz verdikleri gibi yıkmışlar haberiniz olsun.
Yeşil bina içerisinde, 2 tane ameliyathane, veteriner hekim odaları ve toplantı söyleşi salonu var.
Ana binanın solunda 10-12 tane köpeklerin konulduğu bölme var. Her bölme  de 1 köpek var ama yavru sayısı çok fazla.
Ben gittigimde saat 15.00 olmasina ragmen kimse yoktu. Sizin Veteriner hekim ile gorumenizde sikayete gittiklerini ve gelecekleri soylemişlerdi. Bence bu doğru değil.
Cumartesi-Pazar veteriner hekim gelmiyormus.
Eski yerine gore tabii cok iyi ama hala eksikler var. Iyi iletisimle daha iyi duruma gelebilir.
Ulasim guclugu var, gonullu gitmesi zor. Gönüllü bulunursa belediyeden yine siz görüşerek buraya gelmeleri için araba vereceklerinide söylemiştiniz.
Ustte yeni resimler, en altta ise sizin mudahalenizle yikilan eski Sultangazi toplama merkezinin felaket resimlerini de ekledim ki arada ki fark daha iyi gorulsun diye. Yazıya bakanlar nereden nereye gelindiğini görsünler. Bu ancak barınaklara giderek sağlanıyor. Siz eğer Sultangazinin o eski toplama merkezine gitmeseydiniz hayvanlar hala daha orada çile dolduruyor olacaklardı. Bu arada sizede teşekkür ederim iyi ki varsınız iyi ki her yere yetişiyorsunuz. Saygılar.

 

ESKİ SULTANGAZİ BARINAK RESİMLERİ

 

cross