1991'den Bugüne

YILBAŞI sorfa artıklarını sokak hayvanlara

Hayvan Hakları Mücadelesi kitlelere ulaşılıp kamuoyu desteği sağlanarak kazanılır. Bu yılbaşında da ANNELERE çağrıda bulunarak, "YILBAŞI sorfa artıklarını sokak hayvanlarına vermelerini" basın ve sosyal medya yolu ile talep edelim. Böylece, hem hayvanlar doyacak, hem de sahipsiz hayvanların varlığı ve açlıkla mücadelesi topluma bir kez daha duyurulmuş olacaktır.

Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.

YAPILMASI GEREKENLER: 1. Bulunduğunuz yerde annelere çağrıyı yazılı sözlü basına, TV lere ve kurumlara, sosyal medya sayfalarına yollayın. 2. Yerel basını ziyaret edip haber yapmalarını talep edin. 3. hayvan hakları dışındaki sosyal medya sayfalarına yoğun olarak yollayın.

=============================

SEVGİLİ ANNELER,

Sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanlar açlıkla susuzlukla mücadele etmektedirler. Açlıktan ölen hayvan sayısı düşündüğümüzden çok daha fazla. Yaşam alanlarını işgal ettiğimiz hayvanlara gidecek yer bırakmadığımız için çaresiz biçimde biz İNSAN oğluna sığınmak zorunda kalıyorlar. Sevgili Anneler, Onların karnını bir gün için bile olsa doyurmak için "Yılbaşı sofralarında kalan ARTIK YEMEKLERİ sokaklarda açlıkla mücadele eden hayvan dostlarımıza verir misiniz?"

Hayvan dostlarımız adına teşekkürlerimizle..
İsim, adres

cross