1991'den Bugüne

HAYDAR ÖZKAN GÜMÜŞHANE ÇALIŞMALARI

GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKANI İLE TOPLANTI

07/08/2017 Saat 14:30'da Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Gümüşhane'ye girdik. Gönüllü Osman Tunçer ile birlikte saat 15:00'de her canlının yaratılış gayesine saygı duyarak yaşam hakkının kutsallığına inanan Gümüşhane Valisi Sayın Okay Memiş'in başkanlığında, makamında geniş katılımlı ve çok verimli bir toplantı yapıldı. .

Toplantıya yaptığı işlerde vicdanı ile hareket eden Gümüşhane Belediye başkanı Sayın Ercan Çimen, Toru ilçesi Kaymakamı Sayın Mustafa Karaali, misafirperverliği ve naif kişiliğiyle örnek Orman Su il müdürü Sayın İlbeyi Aydın ve veteriner hekim Ayşegül Coşkun Akpulat katılmışlardır. Sayın Vali ve Sayın Belediye başkanı Kısırlaştır Aşılat Yaşat zihniyeti ile hareket ettikleri için teşekkür ederiz.

Sayın İlbeyi il ve ilçelerdeki faaliyetler hakkında bizleri bilgilendirdi kendisi ile birlikte yapım aşaması tamamlanmak üzere olan bakım evini ziyaret ettik. Kendilerine teşekkür ederek ayrıldık.

Başkanı makamında ziyaret ederek çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ayrıldık. BELEDİYE BAŞKANI E.ÇİMEN PROJELERİNİ ANLATTI

07/08/2017 Saat 18::15'de Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte Gümüşhane'ye girdik. Gönüllü Osman Tunçer ile birlikte Gümüşhane Belediye Başkanı Sayın Ercan Çimen'i makamında ziyaret ettik. İl de yaptığı çalışmalar hakkında bizleri bilgilendirdi. İnsan/hayvan yaratıanlara hizmetin kutsallığını anlattı. Bakımevi ve çevresinde oluşacak mesire yeri hakkında görseller ile detaylı bilgilendirme yaptı. Şehrin muhtelif yerlerine besleme ve su odakları oluşturacaklarını ve afis çalışmalarını başlatacaklarını söyledi. 
"Esas olan hizmettir. İnsan hizmet ettikçe hizmete mazhar olur, izzet bulur. Hem dünya hem ahiret saadetine erisir.." Ahmed Ziyaüddin-i Gümüşhanevi.
Makamına ve belediye binasına bu veciz sözü asmakla yetinmeyerek çalışmalarında uygulayan ve bize bakım evinin hizmete girmesine müteakip ikinci bir veteriner hekim istihdam edeceklerini mujdeleyen Başkana teşekkür ederiz. 

İL ORMAN SU İŞLERİ MÜDÜRÜ Sn.İLBEYİ AYDIN ve VET.HEK. Sn.AYŞEGÜL COŞKUN AKPULAT'a TEŞEKKÜRLER

07/08/2017 Tarihindeki Gümüşhane Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri Nihal Erkoç ve Ramazan Etci ile birlikte gönüllü Osman Tunçer ile birlikte katıldığımız toplantıda il ve ilçelerdeki faaliyetler hakkında hazırladıkları mükemmel dosya ve görsellerle bizleri bilgilendiren ve bakım evi ziyaretlerine eşlik eden misafirperverliği ve naif kişiliği ile örnek olan Orman Su il müdürü Sayın İlbeyi Aydın ve Veteriner Hekim Sayın Ayşegül Coşkun Akpulat'a teşekkür ederiz.

Haydar Özkan
HaykonFed Temsilcisi
Saygılarımla

cross