1991'den Bugüne

HAYTAP ANADOLU İMDAT TURU 1.GÜN/ 1.Silivri Belediyesi Bakımevi ziyareti‏

 

HAYTAP ANADOLU İMDAT TURU

Haytap Anadolu İmdat Turuna başlarken, daha önce ziyaret edip eksiklikler icin resmi krumlarla temas kurdugu Trakya Belediye Bakımevlerini ziyaret edip, yapilan çalışmaları kontrol etti.

Nesrin Çıtırık, Timur Ugan, Sertaç Kişin, Ege Sakin, Nuray Çamcı, Özlem Besler, Suzan Demirhan'dan oluşan ekip geçen yıl Trakya İmdat Turu'nda denetlenen ve eksik ve yanlışlıklarının düzeltilmesi istenen bakımevlerine uğrayarak Anadolu'ya doğru yol alıyor..

Turun ilk durağında Silivri Belediyesi Bakımevine gönülü Banu Kiper ile birlikte gidildi. Daha önce kapalı olan küçük odacıklar, o zamanki talebimiz doğrultusunda dışarıya açılmıştı. Buna sevindik. Fakat iç tarafta bulunan kapalı odacıkların da acilen açık hale getirilmesini istedik. Sonra Silivri Belediyesi Başkan Yardımcısı Elif Bilici'yi ziyaret ederek, olumlu gelişmelere teşekkür ettik, içteki kapalı odacıkların kullanımdan kaldırılmasını, bakımevine bahçeli, klubeli, gölgelikli yaşam alanının en kısı zamanda yapılmasını talep ettik. Ayrıca, kısırlaştırılmış küpeli köpeklerin kesinlikle toplanmamasını ve bunun takipçisi olacağımızı ilettik. Şehrin her yerine konacak olan Su Odaklarının alınma işlemlerinin bittiğini de memnuniyetle öğrendik. Genç ve dinamik Başkan Yardımcısı Elif Bilici'ninnin bu konuda iyi niyetli ve duyarlı yaklaşımını da takdirle karşıladık.

Ege Sakin

Haytap Temsilcisi

cross