1991'den Bugüne

122.HayKonfed Belediye ve Komşu sorunlarında Yapılacaklar Sayfaları Görseli

Her gece sabahlara kadar, aç susuz bir köşe bulup kıvrılmış olan gariban köpekleri, belediyelerin KATİL TOPLAMA EŞKIYALARI vurup öldürüyorlar. Sizler bizler sıcak yataklarımızda iken... Bu GİDİŞE dur demek için, YASAL BİLGİLERE KOLAY ULAŞMANIZ için konularına göre yasal bilgilendirmeleri ayırdık, numaraladık.. Lütfen bu sayfaları DEFALARCA OKUYUN.
======1. Belediyelerin hayvan haklarındaki hizmetlerinde kanuna aykırı uygulamalarına ilişkin şikayetleriniz ve yasal görevlerini yapmaları için TALEPLERİNİZE ilişkin örnek yazılar, ekinde yasa maddeleri ile.

"HayKonfed Belediye İle İlgili Sorunlarda Yasal Bilgilendirme" sayfası, LİNKİ tıklayınız:https://www.facebook.com/HayKonfed-Belediye-İle-İlgili-Sorunlarda-Yasal-Bilgilendirme-1725130941058697/?fref=ts

====== 2. Komşularınızla yaşadığınız sorunlar, bulunduğunuz Apartman-Site sorunları ve hayvan hakkı ihlallerinde örnek yazılar, ekinde yasa maddeleri ile..

"HayKonfed Komşu ve Site Sorunları Yasal Bilgilendirme" sayfası linki, tıklayınız: 
https://www.facebook.com/HayKonfed-Komşu-ve-Site-Sorunları-Yasal-Bilgilendirme-290100294654538/?fref=ts

====== 3. Belediye dışındaki kurumlara yollayacağınız uyarı ve şikayetler talepler için Haykonfed Kurumlara Yazışma Örnekleri sayfasına bakınız.(101) HayKonfed Kurumlara Yazışma Örnekleri

Yasaları bilmeden, bunları öğrenip dünyaya haykırmadan HAYVANLARI koruyamayacağımızı artık görelim.
Sevgiler
Nesrin Çıtırık/ HayKonfed Başkanı.
[email protected]

cross