1991'den Bugüne

Trakya İmdat Turu 18. Gün - Küçükkuyu'dayız

 

 

Haytap Trakya turu ekibi 18. günün öğlenden sonrasında Küçükkuyu'da yerel hayvanseverler·Mehmet KAYA,Meral KOŞMAZ,Murat DURUDOĞAN, Fatma ERDEN, Zeynep RİDEN, Gülperi SONELMAN, Fisun ÇELİK ile Küçükkuyu kültür merkezi'nde buluşuldu. Hafta sonu olmasına rağmen toplantıya belediye başkan yardımcısı Seher SÖZEN hanım da katıldı ve sunumları dinledi. Daha sonra toplantıya belediye başkanı Cengiz BALKAN da katıldı, yerel hayvan severlerin problemlerini, bölgede yaşanan sorunları dinledi, haytap ekibinin çözüm önerilerini, bölgede yerel gönüllülerin uygulamaya koyacağı projeler hakkında bilgi aldı.

Akşam saatlerinde ise Akçay'dan gelen hayvan hakları grubu üyeleri Gülseren DEMİRBAĞ, Eren DEMİRBAĞ, Volkan DEMİRBAĞ ve Arzu ÖLMEZ· ile toplantı yapıldı. Akçay'da yaşanan sorunlar ve çözümleri ve stk olarak yapılması gereken çalışmalar hakkında konuşuldu.


Ertesi gün Burhaniye'ye geçecek olan ekip Burhaniye bakımevini ziyaret edecek ardından, Altınova'ya geçilip orada da gönüllülerle buluşulacak. Yol üstünde olup ekibe katılmak isteyenler 0555 495 44 28 nolu telefondan ekibe ulaşabilir.


Ege SAKİN

HAYTAP Temsilcisi

cross