1991'den Bugüne

Akdeniz Tv - Bir Kap Su Kampanyası Haberi

Sevgili Arkadaşlar

Adana'da Haytap Hayvan Hakları Federasyonu tarafından başlatılmış olan "Bir Kap Su" Projesi, Adana Atık Toplayıcılar Derneği işbirliği ile sürdürülmekte.

"Kalem tutan eller çöp toplamasın" sloganı ile kurulmuş olan kağıt toplayarak hayatını kazanan çocuk ve büyükleri kapsayan bu dernek Başkanı Sadullah Leventoğlu tüm üyeleri ile birlikte hayvanlar için bir kap su koyun kampanyasına katıldı. Kağıt toplayıcıları yoğurt kapları içinde hayvanlar için uygun olan heryere su koymaya başladılar. Bu müşterek çalışma Akdeniz televizyonu ana haber bülteninde topluma tanıtıldı.

Sadullah Leventoğlu "Bizim hayvanlarla ortak kaderimiz var, onlarda çöpten karınlarını doyuruyorlar biz de ekmek paramızı çöpten çıkartıyoruz. Dolayısıyla biz aynı kaderi paylaştığımız bu dostlarımızı korumalı ve kollamalıyız. Kağıt toplayan bütün üyelerimize bu konuda telkinde bulunuyoruz." diye duygularını ifade eden duyarlı ve değerli bir arkadaşımız olarak televizyonda da aynı söylemi vurguladı.

Programı baştan sona izlemenizi ve bulunduğunuz yerdeki bu şekilde çöpten yaşamını kazanan insanlarla iletişim ve işbirliği içinde olmanızı tavsiye ediyorum.

Selam ve sevgilerimle

Nesrin /Haytap / Dohayko

Akdeniz Tv

Haberin Videosu

{flv}akdeniz_bir_kap_su_haberi/akdeniz_birkap_su{/flv}

cross