1991'den Bugüne

Bir Damla Yaşam Arabamız Zonguldak'ta

yasam_arabasi_zonguldak11Haytap Akdeniz Bölge Koordinatörü Sn.Semih İğdigül BİR DAMLA YAŞAM ARACI İLE yaptıgı Türkiye gezisinde ZONGULDAK'a geldi. İlk olarak Belediye Başkanımız Sn.Muharrem Akdemir ziyaret edilmiştir. Ardından, İl Özel İdaresinde Genel Sek.Yrd.Sn.RIZA CİCİ'yi ziyaret ettik,tüm gönüllüler olarak teşekkürlerimizi sunduk..Sn.CİCİ Zonguldak Bakımevi Doğal Yaşam Alanı Projemizde; bizden hiçbir zaman desteklerini esirgememiş,STK etkinliklerimizde bizi yalnız bırakmamış,Devletimizin sıcak elini bize her zaman hissettirmiştir.Kendisine şükranlarımızı sunarız.


Sonrasında Yaşam Aracı ile sokaklarda anonslar yapa yapa Zonguldak İl Çevre Müd.Sn.Nazmiye Uzun ve Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Sn.Yakup Varlı ziyaret edildi. Sn.Uzun ve Sn.Varlı'ya Zonguldak ve ilçelerinde yaptıgımız tüm çalışmalarımızda bize destek vermiş olduklarından ve Hayvan Hakları konusunda kaydedilen mesafeden ötürü minnetlerimizi sunarız.


Dernek gönüllülerimizle birlikte· Zonguldak İl Tarım Müd.'de görevli VETERİNER HEKİMLERİMİZİ ziyaret ettik,gönüllülerin tüm paylaşımlarını,isteklerini,görüş ve önerilerini nezaketle dinleyen hekimlerimize sonsuz teşekkürler..


Ve sonunda Bakımevimize geldik, bizim en sevdiğimiz yer..Yaşam Aracımız onlar için 81 İLİ geziyor,MERHAMET mesajları veriyor..Gönüllüler, Barınak Personeli, Vet.Hek.Sn.Verda Köktürk...Ve bizi yalnız bırakmayan değerli Zonguldak Basını....BU MÜCADELE DEVAM EDECEK....sevgiler..


Evren Türeci Sezgin

ZONHAYDER Başkanı

HAYTAP Zonguldak Temsilcisi


yasam_arabasi_zonguldak2


yasam_arabasi_zonguldak4


yasam_arabasi_zonguldak_01


yasam_arabasi_zonguldak_02


yasam_arabasi_zonguldak_03


yasam_arabasi_zonguldak_04


yasam_arabasi_zonguldak_05


yasam_arabasi_zonguldak_06


yasam_arabasi_zonguldak_07


yasam_arabasi_zonguldak8


yasam_arabasi_zonguldak_09


yasam_arabasi_zonguldak_010


yasam_arabasi_zonguldak_011


yasam_arabasi_zonguldak_012


yasam_arabasi_zonguldak_013


yasam_arabasi_zonguldak_014


yasam_arabasi_zonguldak_015


cross