1991'den Bugüne

Managat ve Side'de Bir Damla Yaşam Arabası

yasam_arabasi_manavgat_side_2011_16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Burda gönüllülerimiz·Bedia ve Özgür arkadaşlarımızla buluştum. Manavgat ve Sideyi bayağı turladım. Buradaki bakımevi maalesef içler acısı ve tekrar muhakkak uğranması gerekiyor. Hafta sonu olduğu için belediye başkanları ile görüşme imkanım olmadı.· Sadece veteriner hekimle görüşebildim. Sesimizi· anoslar yaparak· burada da duyurdum ve can dostlar için merhamet, bir kap su, bir kapak yemek çağrıları yaptım. Geçen sene·lokantasında hayvanlara yemek vermeyin yazısı ile tepki çeken sueno tatil köyünü·ziyarete gittim. Tatil köyünün içinde kediler için beslenme noktası var ve bu durum çok hoşuma gitti ve yetkililere Haytap adına teşekkür ettim. Bir akşamda sayın Turizm Bakanımız Ertuğrul Günayla yaşam arabasının önünde ayaküstü konuşup hedeflerimizi ve isteklerimizi dile getirdim. 
Saygılarımla
Semih İğdigül

Ispartadan sonra· Manavgat ve Sideye doğru yola koyuldum.· Burda gönüllülerimiz·Bedia ve Özgür arkadaşlarımızla buluştum. Manavgat ve Sideyi bayağı turladım. Buradaki bakımevi maalesef içler acısı ve tekrar muhakkak uğranması gerekiyor. Hafta sonu olduğu için belediye başkanları ile görüşme imkanım olmadı.· Sadece veteriner hekimle görüşebildim. Sesimizi· anoslar yaparak· burada da duyurdum ve can dostlar için merhamet, bir kap su, bir kapak yemek çağrıları yaptım. Geçen sene·lokantasında hayvanlara yemek vermeyin yazısı ile tepki çeken sueno tatil köyünü·ziyarete gittim. Tatil köyünün içinde kediler için beslenme noktası var ve bu durum çok hoşuma gitti ve yetkililere Haytap adına teşekkür ettim. Bir akşamda sayın Turizm Bakanımız Ertuğrul Günayla yaşam arabasının önünde ayaküstü konuşup hedeflerimizi ve isteklerimizi dile getirdim. 
Saygılarımla
Semih İğdigül

HAYTAP Mersin Temsilcisi

Akdeniz Bölge Koordinatörü

 

 


Amacımız, her yerde bu tür arabalar olması ve topluma daha hızlı daha yoğun ulaşabilmek.

İnsanlarda farkındalık yaratmadan, onları yanımıza almadan resmi kurumlar karşısında etkili olamayız, yaptırımcı olamayız.

Toplumu kazanan arkasına alan başarılı oluyor.

Tıpkı partiler gibi vatandaşa kapı kapı dolaşarak ulaşmalıyız. Her türlü enstrümanı ve materyali kullanmaliyiz.

Lütfen aşağıdaki haberi izleyin.

Bu haber ile yüzbinlerce kişiye hayvan haklarını duyurmuşolduk. Bir tek kişi bile kazanmişolsak, bir tek canın önüne bile bir kap su gitse, bu büyük kazançtır.

Umutsuz olmayalım, önümüzde uzun çok uzun bir yol olduğunu bilelim ama vazgeçmeden ilerleyelim.

İZLEMEK İÇİN LİNKİ· TIKLAYIN...

yasam_arabasi_manavgat_side_2011_1


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_3


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_4


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_5


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_7


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_8


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_9


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_11


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_13


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_12


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_14


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_15


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_17


yasam_arabasi_manavgat_side_2011_18cross